Конкурс дитячих робіт у ясла-садку «Ягідка»

Дата: 03.04.2018 11:41

У Великокопанівському комунальному закладі дошкільної освіти ясала-садку «Ягідка» з 10 по 30 березня 2018 року відбувся конкурс дитячих творчих робіт з образотворчої діяльності на тему «Чарівний дивосвіт барв шевченківської поезії» відповідно до наказу №13 від 01.02.2018 відділу освіти Великокопанівської сільської ради.

У конкурсі прийняли активну участь діти старших груп (вихователі Григор’єва К.Ю., Малієнко А.О., Острянська А.В.). За власним бажанням взяли участь діти середніх груп, де виконували колективну роботу «Зацвіла в долині червона калина» (вихователі Черкова О.О., Крайнюкова Н.В.). Індивідуальну роботу «Садок вишневий коло хати» виконали мати та син Дудкін Валентин, а «Тече вода з-під явора» - мати та донька Степанова Софія.