Результати I етапу четвертого сезону Першого телевізійного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Таврійська зірка»

Дата: 03.04.2018 16:04

За підсумками відбіркового туру четвертого сезону Першого телевізійного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Таврійська зірка», який було проведено за сприяння Великокопанівської сільської ради, відділу культури та телеканалу «Твій ПЛЮС» 23 березня 2018 року на базі Будинку культури села Великі Копані,  найвищий бал отримали та пройшли до II етапу конкурсу: учасниця вокально-естрадної студії "Легенда степу" Великокопанівського сільського Будинку культури Тіна Григорян, солістка дитячого вокального ансамблю "Іскорки" Виноградівського СБК імені Матвєєва   Софія Меркотан, учасниця вокально-естрадної студії "Легенда степу" Великокопанівського сільського Будинку культури Ніка Рабченюк, учасниця вокально-естрадної студії "Легенда степу" Великокопанівського сільського Будинку культури Ангеліна Рокіцан, учасниця вокально-естрадної студії "Легенда степу" Великокопанівського сільського Будинку культури Олена Черкова, учасниця вокально-естрадної студії "Легенда степу" Великокопанівського сільського Будинку культури Дарина Кудрєва, учасниця вокальної студії «Мелодія» міста Олешки Анастасія Біла, учасниця народного драматичного колективу «Мельпомена» Виноградівського сільського Будинку культури імені Матвєєва Анастасія Герасименко, дитячий вокальний ансамбль "Діти сонця" Великокопанівського сільського Будинку культури, колектив супутник народного ансамблю народної пісні «Веселі Чалбасчани» молодіжний гурт «Разом» Виноградівського СБК ім.. Є.С. Матвєєва, танцювальний колектив «Вікторія» Виноградівського СБК ім.. Є.С. Матвєєва.

Телеканал «Твій ПЛЮС» розмістить кліпи з виступів всіх учасників I етапу фестивалю на своєму сайті. Відбудеться онлайн голосування, про деталі якого буде додатково повідомлено на офіційному веб-сайті та на сторінці у фейсбуці Великокопанівської об’єднаної територіальної громади.