Абрикосівка готується до Великодня

Дата: 06.04.2018 11:45

До світлого радісного свята Пасхи працівники установ селища Абрикосівки своєю великою дружньою командою навели красу у місцевому центральному парку. Вигребли та вивезли листя, підбілили дерева і тепер чистота та порядок радує всіх жителів, а зелена травичка підбадьорює та підіймає весняний настрій.

Приносимо велику дяку всім хто приймав участь у суботнику! Це працівники дитячого садочку, школи, будинку культури, бібліотеки та старостинського округу. А також окремо велика дяка небайдужим жителям Дардан Андрію Олександровичу та Чапайло Валерію Івановичу за надання техніки для вивозу сміття!

Тепер чекаємо розуміння від всіх жителів, які сподіваємося, будуть підтримувати наведений порядок!!!

В.о. старости селища Абрикосівка Любов Тимчак