Рубрика "Досвід кожного-надбання всіх" продовжується

Дата: 10.04.2018 11:45

У Великокопанівському комунальному закладі дошкільної освіти "Ягідка" рубрика "Досвід кожного-надбання всіх" продовжується.

Цікавими та змістовними з використанням інноваційних технологій , різних форм та методів роботи проводять заняття вихователі. Так з 02.04.2018 по 06.04.2018. проходив Тиждень безпеки життєдіяльності, з метою профілактики травматизму, виховання поважного ставлення до безпеки людини, вироблення навичок з дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях. 6 квітня о 10:00 годині ранку була проведена евакуація дітей та дорослих з приміщення. Головним завданням було – удосконалення колективом працівників теоретичних знань та практичних навичок дій в умовах екстремальних ситуаціях. Тиждень проходив за напрямками:

- день здоров’я;

- сам удома;

- ми – пішоходи та пасажири;

- вогонь - друг або ворог;

- екологознайки;

- евакуація.