Великокопанівська сільська територіальна громада

Культурно-мистецька Великодня акція «Писанковий сад» на території Великокопанівської ОТГ

Дата: 10.04.2018 16:49

Фото без опису

З метою розвитку самодіяльного народного мистецтва, підтримки діяльності народних майстрів, залучення широких мас населення до популяризації українських звичаїв і традицій та в рамках співпраці структурних підрозділів Великокопанівської ОТГ у квітні цього року було започатковано проведення культурно-мистецької Великодньої акції «Писанковий сад» за участі загальноосвітніх шкіл, дошкільних навчальних закладів та закладів культури.

6 квітня на території Центрального парку с.Великі Копані (біля ринку) зранку кипіла передсвяткова робота. На очах перетворювався парк. Яскравими кольорами зацвіли писанки, що ними було прикрашено дерева. Частина з них, та що не вміщалася на деревах та столах висіла просто на мотузках. Гармонуючи з зеленню весняної трави, ніби дорогі дукачі, чи яке екзотичне намисто. Прекрасні роботи місцевих та приїжджих умільців безперечно були окрасою цього заходу, що викликали захоплення усіх глядачів і учасників.

Відділ культури висловлює щиру подяку всім, хто був задіяний у підготовці і проведенні заходу та сподівається на подальшу співпрацю у розвитку фестивального руху на території громади.

Великдень – найбільше християнське свято! Найсвітліший день! Його відзначають в пам’ять про дивовижну подію – Воскресіння Ісуса Христа, Сина Божого, Спасителя. Це – свято загальної любові та прощення, свято добра і відродження світла в душі. Небо посилає благодать та будь-які чисті помисли в цей день здійснюються по щедрості Господній.

У це світле християнське свято, бажаємо всім вам миру, взаєморозуміння, терпіння, віри і духовного розвитку! Нехай кожен ваш вчинок і дія будуть праведними, нехай ви і ваші близькі живуть тільки у згоді з Богом і з самим собою!

Відділ культури