Суботник на кладовищі селища Абрикосівка

Дата: 19.04.2018 11:20

13 квітня 2018 року було проведено суботник на кладовищі  селища Абрикосівка.  Хочу висловити подяку всім хто взяв участь у цьому заході, а саме: працівникам КП «Великокопанівське, депутату Хомут С.В., працівникам культури та дитячого садка селища Абрикосівка, працівникам сільської ради. Також окремо хочу подякувати Дардану А.О. за надання мікроавтобуса для підвезення людей та Остапуку А.В. за надання трактора для вивезення сміття.

Велике прохання до людей, які відвідують кладовище: викидайте сміття у відведеному для цього місці та, якщо Ви проводите встановлення або реконструкцію пам’ятників, будь ласка, вивозьте будівельні матеріали на полігон твердих побутових відходів!

В.о. старости селища Абрикосівка Любов Тимчак