Протоколи про адмінправопорушення складатимуться без попередження

Дата: 20.04.2018 14:14

Шановні жителі сіл Великі Копані, Добросілля та  Абрикосівка!

Так як на території Великокопанівської  сільської ради з 1 квітня по 1 червня 2018 року рішенням виконкому № 34 від 27 березня 2018 року оголошено двомісячник благоустрою «За чисте довкілля» - звертаємося до громадян, керівників підприємств, установ та організацій : по новому погляньте на питання благоустрою тих територій, за які Ви несете відповідальність і дотримуйтеся Правил благоустрою, забезпечення чистоти і порядку. Пропонуємо навести належний санітарний стан біля Ваших присадибних ділянках і не чекати візиту інспектора по благоустрою для притягнення до адміністративної відповідальності з послідуючим стягненням штрафу.

Порушеннями правил благоустрою вважаються - неналежний санітарний стан територій; влаштування звалищ побутового та будівельного сміття на території загального користування, прилеглій  до присадибної ділянки (до уваги – особливо в районі приватного сектора); несвоєчасне косіння об`єктів рослинного карантину, забур’яненість.

Статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів передбачена адміністративна відповідальність, яка тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 грн.), громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 до 1700 грн.)

Слід зазначити, що Кодексом України про адміністративні правопорушення з 2010 року виключено такий вид відповідальності як попередження, одразу (без попереджень) складаються протоколи про адмінправопорушення.

Земельний відділ