ФК "Ніка ОТГ" зробила спільне фото на фоні Кубку Ліги чемпіонів УЄФА

Дата: 25.04.2018 16:16

Фото без опису Мали можливість сфотографуватися біля Кубку Ліги чемпіонів УЄФА футбольні команди та їх тренери лише двох ОТГ Херсонської області. 22 квітня 2018 року у м. Херсон юнацька футбольна команда "Ніка ОТГ" Великокопанівської сільської об'єднаної територіальної громади зробила фото на пам'ять з Кубком. Це знаменна дата для всіх шанувальників футболу.

Тур Кубків по Україні почався 21 квітня з Києва і вже 22 квітня, Кубки привезли у Херсон, далі зустріч відбулася в Бериславі та Маріуполі.

800 вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл, клубів та гуртків міста Херсона, Білозерського, Олешківського, Голопристанського районів та Великокопанівської і Музиківської ОТГ, їх батьки та тренери мали можливість сфотографуватися біля Кубків.

Кубки у Херсонську область було привезено Президентом Федерації футболу України Андрієм Павелко.