Великокопанівський боксер - переможець XI Міжнародного турніру з боксу

Дата: 26.04.2018 10:58

З 20 по 22 квітня 2018 року в м. Куп’янськ  Харківської області відбувся XI Міжнародний турнір з боксу, присвячений ліквідаторам аварії на ЧАЕС. Проведення щорічного турніру відбулося за підтримки президента Громадської спілки «Соціальний Рух Поваги» Віктора Остапчука.

8 спортсменів з сіл Великі Копані й Тарасівка під керівництвом  тренерів Андріанова Григорія Антоновича, Смояна Едгара Ростамовича та Волківського Станіслава Андрійовича взяли участь у турнірі. Додому привезли 6 нагород.

МИКИТА СЛЮСАРЄВ, житель села Великі Копані, відзначився золотою медаллю та кубком, посівши I МІСЦЕ на XI Міжнародному турнірі з боксу.

Сьогодні мали розмову з одним із тренерів - Смояном Едгаром Ростамовичем:

- Розкажіть, Едгаре Ростамовичу, про загальні враження від турніру.

- Турнір вдався на славу. Було багато сильних спортсменів-суперників, котрі займаються на багато більше часу, ніж наші діти.  Та за 2-3 роки ми відточили в хлопцях вольовий характер, що й допоміг їм в тяжких боях ,– ділиться враженнями тренер.

- Чи було у Вас передчуття, що Микита здобуде перемогу та буде така кількість медалей?

- Результати були очікувані щодо результатів всієї команди. А Микита має характер «лева», який і допоміг йому перемогти.

- Чи був важливим цей турнір у боксерській кар’єрі для власника золотої медалі та всієї команди?

- Звичайно, що кожен бій для спортсмена є важливим. І цей турнір не став виключенням. Наші юні боксери здобули величезну практику під час боїв, відточили свою майстерність. Якщо говорити окремо про Слюсарєва Микиту, то він здобув величезний досвід, який допоможе краще відбоксувати на Чемпіонаті Херсонської області з боксу, який буде ПЕРШИМ для нього.

- Що б вам хотілося сказати на кінець?

- Я гордий за наших вихованців, їх волю до перемоги, стійкість у боях. Бажаю їм лише перемог. Дуже приємно, що в наш час, коли молодь переважно «сидить» у соцмережах чи грає в комп’ютерні ігри,  бокс як вид спорту розвивається саме в нашій громаді і молодь зростає саме в цьому напрямку.

Нам залишається привітати наших спортсменів та їх тренерів з перемогами й «тримати кулаки» за Микиту.