32 РІЧНИЦЯ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ!

Дата: 26.04.2018 16:09

У ніч 26 квітня 1986 року сталася аварія, яка за масштабами викидів радіоактивних речовин у довкілля не має аналогів у світі. Аварію у Чорнобилі цілком обґрунтовано називають катастрофою.

У наслідок чорнобильського вибуху в Україні було радіаційно забруднено більше, ніж 2300 населених пунктів, розташованих на території  12 областей нашої країни. Чорнобильська катастрофа порушила  життєдіяльність  в багатьох європейських країнах та  призвела  до зниження виробництва  електроенергії  для  потреб економіки.  Істотні  збитки  було  завдано сільськогосподарським і промисловим об'єктам,  постраждали лісові масиви і водне господарство.         Але ніякими фінансовими розрахунками не виміряти людське горе, пов'язане зі смертю чи втратою здоров'я ліквідаторів аварії, із хворобами дітей, зі страхом згубних наслідків катастрофи.

Відділ соцзахисту