До Великокопанівської громади завітали ветерани Другої світової війни

Дата: 04.05.2018 10:18

У Великокопанівській ОТГ відбувся урочистий мітинг на честь учасників автопробігу – ветеранів Другої світової війни.

Біля меморіалу загиблим воїнам на дорогих гостей чекали великокопанівці – представники громадськості села та ради ветеранів, діти війни, учні загальноосвітньої школи, учасники творчих колективів Будинку культури. Тепло привітала присутніх сільський голова Валентина Дмитрівна Костенко. До слова запрошувалися також голова Олешківської районної ради Павло Борисович Потоцький та підполковник медичної служби 96-річна Жданова Анастасія Василівна, яка пліч-о-пліч з бойовими побратимами кожного року відвідує місця бойової слави Олешківського району, щоб покласти квіти до підніжжя меморіалів, пам’ятників та братських могил та нагадати живим, якою важкою ціною було завойовано мир і як важливо для всіх нас його зберегти.

Світлу пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання.

Музичні вітання подарували учасники творчих колективів: солістка Олександра Ігнатова та дитячий вокальний ансамбль «Діти сонця».

Наостанок прозвучали побажання міцного здоров’я та було висловлено надію на наступну зустріч слідуючою весною.