Проблему засмічення лісосмуги за селом Добросілля намагаються вирішити

Дата: 05.05.2018 17:48

Інспектором по благоустрою та землевпорядником Великокопанівської сільської ради було здійснено виїзд по санітарному стану в село Добросілля.

Самі вулиці виявилися досить чистими, але біля деяких дворів було виявлено негаразди. На жаль, жахлива ситуація виявилася в кінці земельних ділянок мешканців селища.  Прибравши відходи зі своїх земельних ділянок, все сміття повикидали за межі, деякі насипали просто купи сміття в лісосмуги.

На зауваження працівників сільської ради більшість громадян реагували спокійно, свою вину визнали, дуже просили для першого разу протоколи не складати та дати тиждень для прибирання. Також пояснювали, що не мають власного транспорту для вивезення сміття. Працівниками  сільської ради була надана інформація про те, що КП «Великокопанівське» надає послуги по вивезенню сміття, а так як сміття знаходиться не у одного господаря, то трактор можливо найняти колективно.

Тому було прийнято рішення дати термін один тиждень для прибирання  прилеглих до земельних ділянок  територій.  Перевірка буде проводитися через тиждень, потім будуть складатися протоколи про адміністративні правопорушення.

Земельний відділ