День пам'яті та примирення у Великокопанівській громаді

Дата: 08.05.2018 18:01

Фото без описуЗ метою гідного вшанування подвигу Українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму учасників українського визвольного руху цього періоду, жертв нацистських переслідувань, утвердження спадкоємності традицій воїнів - переможців нацизму та нинішніх захисників Вітчизни, консолідації суспільства навколо ідеї захисту України та у зв’язку з відзначенням 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та річниці завершення Другої світової війни 8 травня в Україні з 2015 року почали відзначати День пам'яті та примирення.

Цього року у Будинку культури 8 травня було проведено годину пам’яті «Червоні маки – символи надії». На заході були присутні учні Великокопанівської ЗОШ І-ІІІ ст., викладачі, представники громадськості. Було вшановано пам’ять тих, хто загинув в роки Другої світової війни, хто своїм безсмертним подвигом звеличив нашу землю, Героїв Небесної Сотні, воїнів та інших загиблих на Сході України у боротьбі за правду, справедливість, свободу, цілісність та єдність нашої держави.

Відділ культури, спорту, молоді та охорони культурної спадщини