Великокопанівські джурівці взяли участь у брейн-рингу "Херсонщина козацька"

Дата: 16.05.2018 08:50

13 травня 2018 року вихованці гуртка "Джура" села Великі Копані разом з керівником  Макаренко М.М. відвідали  Бериславську  ЗОШ №1, де прийняли участь у грі брейн-ринг "Херсонщина козацька " . Гру провів обласний Центр туризму та краєзнавства. За перемогу змагались 8 команд гуртків «Джура» Центру з різних куточків нашої області: м. Херсон, м. Берислав, м. Каховка, с. Великі Копані (Великокопанівська ОТГ), с. Дар’ївка (Білозерський район), с. Любимівка (Каховський район). У результаті цікавої та напруженої боротьби переможцями стали команди гуртка «Джура» Центру з Дар’ївки,  які отримали перехідний приз та грамоти чемпіонів брейн-рингу. Бронзовими призерами стали команди гуртків «Джура» з Любимівки та Херсону.

Нашим гуртківцям  гра дуже сподобалась та подарувала незабутні враження, позитивні емоції та гарний настрій.