Жителі Великокопанівської громади вміють не лише смітити, а й гарно прикрашати свої подвір’я квітами

Дата: 17.05.2018 15:21

Як повідомлялося раніше 25.04.2018 працівниками Великокопанівської сільської ради було здійснено виїзд по санітарному стану в с. Добросілля, де інспектором по благоустрою та землевпорядником було виявлено купи сміття в кінці земельних ділянок декількох господарів, а деякі громадяни викидають сміття в лісозахисні смуги. Всі порушники були виявлені  та письмово попереджені про необхідність прибрати сміття. Через тиждень працівниками знову було здійснено виїзд в с. Добросілля та перевірено стан виконання приписів.

Дуже приємно було побачити, що всі громадяни прибрали біля своїх ділянок, стало чисто навіть у лісосмузі.

Тобто не все так погано у нашому домі. На території сіл Великокопанівської ОТГ: с. Великі Копані, с. Добросілля та с-ща Абрикосівка можна побачити ось такі гарні краєвиди, біля яких хочеться зупинитися, сфотографуватися, або ж просто помилуватися. Яскраві піони, пахучі троянди, різнокольорові іриси, волошки все це можна побачити біля багатьох дворів.

Дуже приємно, що є такі господарі, які  вирощують і створюють красу біля своїх дворів і тим самим вносять свій вклад у благоустрій села.

Земельний відділ