Великокопанівська громада привітала всіх з Днем вишиванки святковим флешмобом «З Україною в серці»

Дата: 17.05.2018 21:22

Всесвітній день вишиванки у 2018 році відзначають 17 травня.

У цей день українці вдягають вишиванки на роботу, навчання або просто прогулюються вулицями своїх міст та сіл. Свято покликане популяризувати українську культуру і традиції і відзначається щороку в третій четвер травня.

Сьогодні, 17 травня Великокопанівська громада святкувала День вишиванки. На площі біля Великокопанівського Будинку культури було влаштовано святковий флешмоб «З Україною в серці», в якому взяло участь 175 учасників у вишиванках. Серед них були учні Великокопанівської ЗОШ I-III ступенів, працівники Великокопанівської сільської ради, комунального підприємства «Великокопанівське», комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги», Великокопанівського відділу культури, депутати Великокопанівської сільської ради, жителі сіл Великі Копані, Добросілля та селища Абрикосівка.

Своїм виступом учасники привітали всіх з Днем вишиванки.