Районний етап обласного Фестивалю дружин юних пожежних відбувся на території Великокопанівської ОТГ

Дата: 18.05.2018 20:49

На території села Великі Копані на площі біля Будинку культури 18 травня 2018 року пройшов Херсонський обласний Фестиваль дружин юних пожежних.

Організатором був Олешківський районний сектор Державної служби з надзвичайних ситуацій. Проведення районного етапу Фестивалю відбулося за сприяння Великокопанівської об’єднаної територіальної громади, за підтримки Олешківської районної державної адміністрації, Олешківської районної ради та спонсорської підтримки свята благодійним фондом Євгена Рищука та  ресторану «Пан Атаман».

Гостями заходу були: заступник голови Великокопанівської сільської ради Круц Н.М., заступник голови обласної державної адміністрації Рищук Є.М., заступник голови Олешківської районної державної адміністрації Сопов А.К., голова Олешківської районної ради Потоцький П.Б., заступник голови Олешківської районної ради Буганов К.М., помічник голови Олешківської районної ради Снігур Л.О., заступник голови Олешківської міської ради Петриченко О.М., головний фахівець Олешківського районного сектору Державної служби з надзвичайних ситуацій капітан служби цивільного захисту Перерва Г.С.

До складу журі, які оцінювали конкурс, увійшли: головний фахівець Олешківського районного сектору Державної служби з надзвичайних ситуацій Перерва Г.С., провідний інструктор Олешківського районного сектору Державної служби з надзвичайних ситуацій Щурський О.А. та помічник депутата обласної ради Акімова Т.М.

Учасниками Фестивалю сьогодні стали 13 команд Олешківського району:

1. «Агенти 101» Великокопанівської ЗОШ I-III ступенів, керівник Кілочок В.О.
  2. «Вогники» Раденської ЗОШ I-III ступенів, керівник Пошивай Я.В.
  3. «Сірнички» Олешківської ЗОШ I-III ступенів №2, керівник Козел Є.В.
  4. «Патруль» Ювілейної ЗОШ I-III ступенів, керівник Корнієнко О.В.
  5. «Щасливе 101» Щасливської ЗОШ I-III ступенів, керівник Менделенко В.В.
  6. «Рятівники» Абрикосівської ЗОШ I-III ступенів, керівник Бойко Н.А.
  7. «Вогнеборці» Костогризівської ЗОШ I-III ступенів, керівник Філенко О.Ю.
  8. «Диво рятівники» Тарасівської ЗОШ I-III ступенів, керівник Корнієнко О.В.
  9. «101» Виноградівської ЗОШ I-III ступенів, керівник Вітенко Н.І.
  10. «Вогнеборці» Олешківської гімназії, керівник Сергєєва Т.П.
  11. «Стражі планети» Новомаячківської ЗОШ I-III ступенів, керівник Кисіль М.Ю.
  12. «Пожежний квартал» Брилівської ЗОШ I-III ступенів, керівник Казанцева В.В.
  13. «Агенти 101» Олешківської ЗОШ I-III ступенів №4, керівник Шешеня О.А.

На початку 2018 року було проведено шкільний етап обласного Фестивалю дружин юних пожежних. Сьогодні, 18 травня, відбувся другий етап – районний. Учасниками Фестивалю були дружини юних пожежних, до складу яких увійшли 6 учнів віком від 7 до 17 років загальноосвітніх шкіл. Було відібрано кращі команди з сільських, районних та міських шкіл Херсонської області.  До складу кожної команди увійшли: 6 учнів віком від 7 до 17 років загальноосвітніх шкіл, керівник групи, помічник керівника групи, представник ГУДСНС (супроводжуючий команди) та оператор комунікації.

Кожній команді було задано домашнє завдання: представити свою команду за допомогою  тематичного виступу під гаслом «Про безпеку пам’ятай, цінуй життя – в біду не потрапляй!». Під час цього конкурсу учасники повинні були використати різні жанри мистецтва (музику, хореографію, літературу, пантоміму, театралізацію тощо). Головною умовою було те, що під час 10-хвилинного виступу повинна бути задіяна вся команда.

Досить яскраво, енергійно й талановито виступили учасники Фестивалю. Своєчасність та змістовність виступу, креативний підхід під час виступу команд журі оцінили номінаціями. Жодна команда не залишилася без уваги.

Переможцем обласного Фестивалю ДЮП стала команда  «101» Виноградівської ЗОШ I-III ступенів під керівництвом Вітенко Н.І., яка у ході обласного етапу Фестивалю показала найкращі  результати. Переможця нагороджено почесним дипломом I ступеню. Друге місце посіла команда «Диво рятівники» Тарасівської ЗОШ I-III ступенів, а третє - «Агенти 101» Олешківської ЗОШ I-III ступенів №4.

Серед учасників-команд було дві команди Великокопанівської ОТГ: «Агенти 101» Великокопанівської ЗОШ I-III ступенів та «Рятівники» Абрикосівської ЗОШ I-III ступенів. Вони посіли перші місця у номінаціях «Літературний текст» та «Актуальність теми» відповідно.

Всі команди були достойними суперниками і перемогу здобули кращі з кращих.