Золото, срібло та бронзу привезли додому боксери нашого краю

Дата: 21.05.2018 10:30

З 18 по 19 травня 2018 року в місті Миколаїв пройшов відкритий Всеукраїнський Чемпіонат міста з боксу серед юнаків 2006-2007, 2004-2005, 2002-2003 років народження. Чемпіонат був  присвячений до Дня Європи. Для участі в змаганнях подали заявки більше 100 юних боксерів з різних областей України.

В перший день 18 пар учасників змагань провели бої за вихід в півфінал та фінал. Другого дня 31 пара спортсменів виборювали звання чемпіонів та призерів змагань.

У Чемпіонаті взяли участь 14 боксерів із сіл Великі Копані, Тарасівка та Раденськ, 13 з яких посіли призові місця. Завдяки фінансовій підтримці Великокопанівської сільської ради спортсмени села Великі Копані мали змогу виступити на Чемпіонаті з боксу.

Боксери привезли  додому 6 золотих медалей, 5 срібних, 2 бронзових та 4 місце виборов 1 учасник.

Медалі отримали:

Юнаки 2005-2006 року народження:

Золото: Еюбов Курбан с. Тарасівка, Рогощенко Святослав с. Тарасівка.

Срібло: Руденко Владіслав с. Тарасівка

Юнаки 2004-2005 року народження:

Золото: Ісаєв Денис с. Великі Копані, Тарасенко Максим с. Раденськ, Слюсарев Микита с. Великі  Копані, Грінченко Єгор с. Великі Копані.

Срібло: Болдирев Влад с. Великі Копані, Сокольченко Руслан с. Великі Копані, Рогощенко Денис с. Тарасівка.

Бронза: Свирида Олександр с. Великі Копані, Єрмішов Сергій с. Великі Копані.

4 місце отримав Гринченко Максим с. Великі Копані.

Юніори 2002-2003 року народження

Срібло: Ковальчук Денис с. Великі Копані.

Тренер-викладач ЗТУ Андріянов Григорій Антонович