Кубок турніру з Футболу серед команд ОТГ привезла додому футбольна команда Великокопанівської ОТГ

Дата: 21.05.2018 15:39

14 та 15 травня 2018 року відбувся турнір з Футболу серед команд ОТГ та селищних рад 2018 року серед юнаків 2006-2007 р.н. Під час турніру матчі відбулися на трьох стадіонах: Асканія-Арена, Хлібодарівка й Таврічанка. До складу учасників увійшли: Великокопанівська ОТГ, Іванівська ОТГ, Присівашська ОТГ, Хрестівська ОТГ, Кочубеївська ОТГ, с. Хлібодарівка, ФК «Миколаїв», «Освіта» Херсон, ДЮСШ Херсон, Нижні Сірогози, «Енергія» Нова Каховка.

За фінансової підтримки Великокопанівської сільської ради футбольна команда Великокопанівської ОТГ мала можливість достойно представити нашу громаду.

Матчі видалися напруженими для команди Великокопанівської ОТГ. Під час I групового етапу наша команда зіграла двічі: «Присівашська ОТГ» - «Великокопанівська ОТГ» з рахунком 2:11 на нашу користь та «Асканія-Нова ОТГ 1» - 0:6. У фіналі відбулося три гри, в якому зіграли «С. Хлібодарівка» - «Великокопанівська ОТГ» (0:5),   «Асканія-Нова ОТГ 1» - «С. Хлібодарівка» (4:0) та «Асканія-Нова ОТГ 1» - «Великокопанівська ОТГ» з рахунком 0:6.

Під керівництвом досвідченого тренера команди Довгаля Василя Петровича футбольна команда Великокопанівської ОТГ у фіналі вщент розгромила команди с. Хлібодарівки та Асканії-Нова, ставши фіналістом та золотим призером кубку турніру з Футболу серед команд ОТГ та селищних рад 2018 року серед юнаків 2006-2007 р.н.

У команді переможців грали:

1. Буганов Вадим
  2. Цуркан Вадим
  3. Тягун Кирило
  4. Перевощиков Данило
  5. Лобода Олег
  6. Ковальов Сергій
  7. Галушко Віталій
  8. Гречаний Сергій
  9. Омельчук Юрій
  10. Омельчук Микола
  11. Острянський Максим
  12. Магомедов Расім
  13. Жомер Ілля
  14. Болдирєв Владислав
  15. Вольський Владислав
  16. Погребняк Максим
  17. Крамар Микита
  18. Тимчишин Кирило.

Вдячні всім футболістам та їх тренеру Василю Петровичу за високі досягнення в футболі! Так тримати!