Спонтанна ініціатива великокопанівців допоможе власникам своїх авто зекономити кошти на ремонті

Дата: 22.05.2018 10:34

Громадськість села Великі Копані тимчасово вирішила проблему доріг.

Всім відомо, що дорогу по вулиці Радянська важко назвати дорогою - скоріше суцільною ямою. Їхати нею на автотранспорті майже неможливо. Цією вулицею через наше село їдуть як жителі Великокопанівської громади, так і її гості. Кожного дня нею проїзджають рейсові автобуси,  легкові та вантажні автомобілі, більшість власників яких приїздить  продавати овочеву продукцію на с/х ринок «Нежданна».

21 травня 2018 року жителі села Великі Копані засипали дорогу по вулиці Радянська жорствою, яка була закуплена раніше Великокопанівською сільською радою.

Як розповів один із учасників: «Ідея засипати ями по вулиці Радянська була спонтанною, яку підтримали хлопці не вагаючись, бо по ямам їздять всі».

Активну участь у засипанні ям взяли:

1. Ковальов Сергій
  2. Ковальов Віталій
  3. Війтик Геннадій
  4. Лобода Віталій
  5. Лобода Вадим
  6. Баранов Максим
  7. Уланов Сергій
  8. Карпічко Дмитро
  9. Унгурян Олександр
  10. Макаренко Віктор
  11. Гуляєв Микола
  12. Терещенко Олександр
  13. Терещенко Євген
  14. Дудкін В’ячеслав
  15. Погребняк Олексій
  16. Івонінський Юрій.

Комунальне підприємство «Великокопанівське» зі своєї сторони підтримало ініціативу активістів технікою, надавши навантажувач.

Від імені всіх жителів Великокопанівської громади, жителів сіл Подокалинівка, Ювілейне, Нова Маячка та всіх, хто проїжджає цією дорогою, дякуємо нашим небайдужим активним, переліченим вище, жителям села Великі Копані. Ваша добра справа допоможе зекономити кошти на ремонті не одного автомобіля.