Великокопанівських школярів привітали з Днем захисту дітей

Дата: 01.06.2018 15:38

Фото без опису1 червня - одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про його проведення було ухвалено Міжнародною демократичною федерацією жінок на спеціальній сесії в листопаді 1949 року.

В Україні День захисту дітей встановлено відповідно до Указу Президента України і відзначається щорічно також 1 червня.

Кожного року в стінах Будинку культури Великокопанівська громада відзначає це свято.1 травня 2018 року було підготовлено та проведено розважально-конкурсну програму «Коли сміються діти - світлішає на світі».

Дитячі творчі колективи Будинку культури підготували концертну програму. З числа дітей, що оздоровлюються у літньому таборі було створено чотири  команди, які змагалися між собою за звання "Найспритніша команда дня". З-поміж учасників було обрано найактивніших, найкреативніших та найспритніших. Всі отримали грамоти та пам’ятні подарунки. Крім того, сільська рада подарувала всім учасникам і глядачам солодощі.

Протягом усього дійства і глядачі і учасники отримали масу задоволення, великий заряд позитивної енергії і виразили бажання до нових творчих зустрічей та співпраці.

Нехай життя буде веселішим!