До Дня захисту дітей маленьким абрикосівцям підготували розважальну програму та солодкі подарунки

Дата: 04.06.2018 08:30

Діти – квіти життя. Збери букет!

Щороку  в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Вони наше майбутнє, яким ми повинні перейматися завжди, створювати умови для їх соціального, морального та фізичного розвитку. Цей день є нагадуванням нам, дорослим, про захист найдорожчого нашого скарбу. Збереження нації та її розвиток – прямий наш щоденний обов`язок.

В селищі Абрикосівка до Міжнародного дня захисту дітей працівники Будинку культури та бібліотеки провели розважальний вечір, де дітки приймали участь у конкурсах. Це – спортивні змагання, малюнки на асфальті та вікторина. За активну участь на протязі вечора малечу пригостили солодощами. Найбільшою винагородою за цей вечір були радісні посмішки та щирий сміх.

Нехай ваші дітки завжди посміхаються, живуть у мирі та злагоді в самодостатній країні! Бажаємо здоров`я кожній дитині, любові та сімейного тепла! А батькам наснаги, терпіння та мудрості!