Великокопанівська об’єднана територіальна громада отримала землю у комунальну власність

Дата: 08.06.2018 08:18

6 червня 2018 року, перші 16 об’єднаних територіальних громад у дев’яти районах на Херсонщині отримали у комунальну власність землі сількогосподарського призначення за межами населених пунктів. Загальна площа переданих 1909 земельних ділянок склала 43013 га.

Підписані та скріплені печатками акти прийому-передачі головам об’єднаних територіальних громад вручив начальник Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Ігор Шапран. Він, зокрема, зазначив, що передача прав розпорядження сільськогосподарськими землями на місця дасть можливість ОТГ наповнювати місцеві бюджети, щоб створювати відповідні умови для розвитку громад.

Документи про передачу земель підписали голови Білозерської, Станіславської, Музиківської ОТГ Білозерського району, Борозенської ОТГ Великоолександрівського району, Високопільської ОТГ Високопільського району, Чулаківської, Долматівської, Гладківської ОТГ Голопристанського району, Горностаївського та Костянтинівської ОТГ Горностаївського району, Роздольненської, Зеленопідської та Тавричанської ОТГ Каховського району, Мирненської ОТГ Каланчацького району, Великокопанівської ОТГ Олешківського району, Асканія-Нова ОТГ Чаплинського району.

Відповідно до наказу Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області за № 124 від 05.06.2018 року «Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність» Великокопанівська сільська рада отримала 6205,4993 га землі, що знаходяться в адміністративних межах села Великі Копані, селища Абрикосівка, села Добросілля Олешківського району Херсонської області.