Великокопанівська десятикласниця одна з переможниць у регіональному літературному конкурсі

Дата: 08.06.2018 14:00

Зачаровані Таврією

У контексті відзначення 90-річчя від дня народження Юрія Костянтиновича Голобородька, родина херсонського письменника, журналіста й педагога в 2018 році оголосила проведення  ІV Регіонального літературного конкурсу. Конкурс покликаний вшанувати пам'ять нашого відомого земляка й популяризації його творчості. До творчої роботи долучилася учениця 10-А класу Болгар Анастасія  під керівництвом вчителя української мови та літератури Олексюк Олени Анатоліївни.

7 червня  2018 року в рожевій залі Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки відбулося урочисте оголошення підсумків  літературного конкурсу імені Ю.К. Голобородька «Зачаровані Таврією». Серед переможців – Болгар Анастасія, учениця 10-А класу Великокопанівського загальноосвітнього навчального закладу , яка виборола диплом у номінації «Сповідь про родину».  Приємно, що в школах Великокопанівської громади є креативні  та небайдужі учні й вчителі. Бажаємо учениці та педагогу  подальших успіхів і звершень.