Про сплату земельного податку

Дата: 26.06.2018 09:41

Шановні жителі сіл Великі Копані, Добросілля та  селища Абрикосівка!

До Великокопанівської сільської ради надійшли квитанції щодо сплати земельного податку з фізичних та юридичних осіб.

Просимо терміново сплатити податок у встановлений законом термін – 60 днів з моменту отримання квитанції.  Квитанції необхідно отримати в сільській раді.

Оплату можна здійснити  через поштове відділення та відділення будь-якого банку.

У разі несплати в установлений строк податкового зобов’язання, виникає право податкової застави на активи платника податків і таке податкове зобов’язання буде визнано податковим боргом -  буде нараховуватися пеня та штраф за кожен прострочений день. Контролюючим органом буде вжито заходів з погашення податкового боргу у порядку, встановленому законодавством.