Основний документ розвитку громади майже готовий

Дата: 27.06.2018 14:14

Фото без описуРозробка програми Стратегії розвитку Великокопанівської сільської об'єднаної територіальної громади наближається до завершення.

26 червня 2018 року відбулося засідання робочої групи з розробки програми Стратегії розвитку Великокопанівської ОТГ. Захід відбувся за координування радника з питань регіонального розвитку Херсонського Центру місцевого самоврядування у читальному залі Великокопанівської сільської бібліотеки для дорослих. Наявність у бібліотеці персональних комп’ютерів та вільного доступу до Інтернету сприяли високій продуктивності роботи групи.

Кожен мав свій обсяг роботи. Працювали над визначенням основних критеріїв, за якими будемо досягати успішної реалізації.

Наближаємося до завершення розробки програми Стратегії розвитку, тому працювалося всі легко та з хорошим настроєм.