Великокопанівські боксери гідно виступили на Міжнародному турнірі з боксу

Дата: 02.07.2018 11:51

З 21 по 25 червня 2018 року в селі Залізний Порт проходив відкритий Міжнародний турнір з боксу, присвячений зіркам Лондонської олімпіади з боксу.

Від Великокопанівської об’єднаної територіальної громади під керівництвом тренера Андріянова Григорія Антоновича взяли участь у турнірі дев'ять юних боксерів.

Наші спортсмени завоювали три золотих, чотири срібних та одну бронзову медалі.

Кожен змагався достойно та має наступні досягнення: Руденко Владислав посів друге місце, Еюбов Курбан - перше місце, Острянский Ігор - третє місце, Рогощенко Святослав - друге місце, Слюсарєв Микита - перше місце, Гринченко Єгор - перше місце, Гринченко Максим  та Ковальчук Денис - другі місця.

Як і минулого разу, ініціативу юних боксерів взяти участь у Міжнародному турнірі з боксу підтримано головою великокопанівської сільської ради Валентиною Дмитрівною Костенко.

Від імені юнаків та їх батьків висловлюю вдячність Великокопанівській громаді за виділені кошти на підвіз спортсменів до місця змагань.

Тренер з боксу Андріянов Г.А.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)