Великокопанівський лісгосп інформує

Дата: 20.07.2018 11:34

Бережіть ліс від пожеж

У зв’язку із настанням стійкої спекотної погоди, Державне підприємство «Великокопанівське лісомисливське господарство» нагадує про обмеження відвідування лісових масивів та заборони в’їзду до лісу автотранспортних засобів.

Наголошуємо, що за порушення Правил пожежної безпеки в лісах України законодавством України передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафів  на громадян від 85 грн до 255 грн і на посадових осіб від 255 грн до 850 грн. За пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, а також порушення пожежної безпеки в лісах, що призвело до виникнення лісової пожежі, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 255 грн до 850 грн, на посадових осіб – від 595 грн до 1020 грн.

Статтею 245 Кримінального кодексу України передбачена кримінальна відповідальність за знищення або пошкодження лісових масивів та караються обмеженням або позбавленням волі.

Отже, будьте відповідальними та бережіть ліс від пожеж !!!

Головний лісничий ДП «Великокопанівське ЛМГ»

Тарасенко О.П.