Дата: 31.07.2018 15:45

Шановні любителі пограти в футбол сіл Великі Копані, Добросілля та селища Абрикосівка!

На футбольних полях села Великі Копані та селища Абрикосівка  проводяться тренування команд «Інтер»(дорослі), «Ніка» (1 команда  дорослих жителів громади та 3 дитячі команди) та «Ніка 2» (дорослі).

Графік тренувань команди «Інтер»:

Вт., Чт. – з 15:00

на сільському стадіоні села Великі Копані за адресою: вул. Лесі Українки, 4-А.

На всі хвилюючі Вас питання нададуть відповідь тренери Абдуллаєв Михайло за телефоном 095 680 10 12 та Смоян Едгар – 099 278 37 45.

Графік тренувань команди «Ніка 2»:

Вт., Чт. – з 18:00

на футбольному полі біля Абрикосівського ЗНЗ за адресою: с-ще Абрикосівка, вул. Центральна, 3. У разі виникнення питань звертайтеся до тренера команди Семенкова Віктора за телефоном 095 701 58 83.

Графік тренувань команд «Ніка»:

Пн. – Сб.: з 10:00 до 17:00 год.

на сільському стадіоні села Великі Копані за адресою: вул. Лесі Українки, 4-А.

Тренування проводить Довгаль Василь Петрович для 1 команди  дорослих футболістів та 3-х дитячих команд.

У разі виникнення питань щодо уточнення проведення тренувань з футболу телефонуйте інструктору зі спорту Великокопанівського відділу культури, молоді, спорту, туризму та охорони культурної спадщини Шушку Сергію Валерійовичу за номером 050 494 93 10.