НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС

Дата: 31.07.2018 15:31

У приміщенні Великокопанівського та Абрикосівського Будинків культури для всіх любителів настільного тенісу є можливість займатися цим видом спорту безкоштовно.

На території Великокопанівського СБК діє Клуб за інтересами «Тенісист». Його члени -  місцеві жителі  села Великі Копані, які самі збираються у вільний час пограти в теніс та поспілкуватися.

Тенісний стіл розташований у холі Будинку культури. За додатковим інвентарем звертайтеся до відповідального за настільний теніс Болдирєва Андрія Андрійовича, який працює у цьому ж Будинку культури.

Усіх бажаючих насолодитися грою запрошуємо до Будинку культури щодня, окрім середи, з 10:00 до 17:00 години.

У разі виникнення питань щодо тренувань, звертайтеся до Болдирєва Андрія Андрійовича за телефоном 099 296 01 37.

Шановні батьки!

В Абрикосівському селищному Будинку культури діє Дитячий клуб за інтересами «Юний тенісист». Діти мають можливість пограти в настільний теніс безкоштовно.

Заняття проходять за наступним графіком:

Пн. – Сб.: з 08:00 до 18:00.

З усіма питаннями звертайтеся до директора Абрикосівського СБК Мініної Лілії Олексіївни за місцем роботи або за телефоном 095 633 67 55.