Продовжуємо працювати над розробкою плану розвитку громади

Дата: 31.07.2018 16:13

27-28 липня 2018 у м. Нова Каховка пройшов 2-й тренінг Школи Community Mapping (Школа ком'юніті меппінгу), в якому прийняли участь представники 7 громад Херсонщини, в тому числі й Великокопанівської ОТГ.

За 2 дні розібрали особливості польового етапу соціологічного дослідження, а також методи активізації та залучення пересічних мешканців до процесу розвитку громади.

У нашій громаді вже розпочалось опитування жителів з метою виявлення проблем та покращення рівня якості життя у селах. А під час тренінгу були також розроблені анкети для приїжджих гостей ОТГ, які допоможуть поглянути на населені пункти очима туристів.

Попереду нашу громаду також чекає мапування і проведення фокус-груп. Всі ці дані після досліджень ляжуть в основу аналітичних видань, які зможемо  використовувати для майбутніх проектів та побудови стратегії розвитку.

Навчання дозволить розробити програми розвитку населених пунктів на найближчі декілька років та отримати мікро-гранти на реалізацію соціальних проектів.

Школа Community Mapping проводиться Фондом "Об'єднання" за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)