Громадо, допоможемо разом постраждалим сім'ям від вогню!

Дата: 01.08.2018 11:17

Шановні жителі Великокопанівської громади!

31 липня 2018 року на території нашої громади сталася трагедія. У селищі Абрикосівка згорів будинок, в якому проживали дві сім’ї. Четверо дорослих та троє неповнолітніх дітей залишилися без даху над головою.

Вогонь знищив все, залишивши стояти лише стіни! Згоріла техніка, меблі, одяг і, навіть, документи однієї з сімей.

Звертаємося до всіх, небайдужих до чужого горя, людей. Постраждалим потрібна як фінансова, так і матеріальна допомога. Якщо Ви маєте будівельні матеріали, меблі, техніку, посуд і т.д., якими можете й хочете поділитися, звертайтеся в Великокопанівську сільську раду, в разі фінансової допомоги – в бухгалтерію Великокопанівської сільської ради.

Постраждалі сім’ї будуть раді будь якій допомозі! Не залишайтеся байдужими, горе може  спіткати кожного!

Андрей Жезло
2018-08-02 04:38:50

Это просто ужас, в груди застонало от увиденого(( Номер карты ПБ не будет лишним, наша жизнь сельская, от которой не всегда хватает времени, или просто со своими заботами забудешь заехать, а на карту порой проще помочь молча людям.