Постраждалі сім'ії від пожежі вже почали отримувати допомогу не тільки від жителів нашої громади, а й від сусідньої Виноградівської

Дата: 02.08.2018 16:33

В Абрикосівці 31.07.2018 року сталася трагедія, згоріла будівля, в якій проживали сімї  Романюка Л. та Нікіщенка П. Вже другий день працівники КП "Великокопанівське» Шапурін Є, Лящук В., сусіди Голюк Л., Мальцева С. та Мацюк Д. виносять залишки згорілих речей, впалої стелі, шиферу, дошки і т.д.

На допомогу сімям відгукнулись не тільки жителі нашої громади, а й сусідньої – з с.м.т. Брилівка, не залишившись осторонь до чужої біди.

Сьогодні були передані речі першої необхідності, меблі посуд Ярошенко Олександрою, Шеладоновою Галиною, Шеладоновим Володимиром, Шевель Антоніною, Станкевич Тамарою, Нікулінською Катериною, Чевською Наталією, Березенко Валентиною.

Постраждалі сім’ї висловлюють величезну вдячність усім, хто відгукнувся.