Спеціальний дозвіл на користування надрами отримано

Дата: 07.08.2018 15:09

Після створення Великокопанівської об’єднаної територіальної громади в комунального підприємства «Великокопанівське» виникла потреба в піднятті підземних вод у більшій кількості для подальшої реалізації води населенню.

Згідно чинного законодавства України, щоб надавати ці послуги, комунальне підприємство повинне мати спеціальний дозвіл на користування надрами.

Великокопанівська сільська рада виділила кошти  на отримання дозволу.

Протягом 2017-2018 років адміністрацією комунального закладу велися роботи в цьому напрямку .

Процедура досить складна та довга, але 26 липня 2018 року Державна служба геології та надр України надала КП «Великокопанівське» спеціальний дозвіл на користування надрами.

У Великокопанівській громаді зроблено ще один крок для покращення надання послуг із водопостачання.