Борімося разом з карантинними рослинами

Дата: 10.08.2018 08:45

Шановні жителі Великокопанівської громади!

У зв’язку з тим, що останні декілька неділь  був сезон дощів, досить стрімко почала рости трава, в тому числі, і амброзія. Саме кінець липня початок серпня є періодом цвітіння амброзії.

Нагадуємо, що амброзія – злісний карантинний бур’ян, який може викликати алергію. Її пилок подразнює дихальні шляхи й затрудняє дихання та, навіть, може призвести до летального випадку.

Обов’язок кожного громадянина доглядати свої земельні ділянки, знищувати карантинний бур’ян - амброзію полинолисту. Це - запорука здоров’я людей! Одна рослина може утворювати по 30-40 тис. насінин. Насіння зберігає схожість від 10 до 40 років.

Попереджаємо, що у разі виявлення, на земельних ділянках та біля них, амброзії власники будуть притягнуті до адміністративної відповідальності!

Не будемо байдужими  до існуючої проблеми та прикладемо всі зусилля, щоб наша громада процвітала!