У Великих Копанях відкрито фотодокументальну виставку, присвячену 100-річчю боротьби Української революції 1917-1921 років

Дата: 10.08.2018 11:11

Шановні жителі громади!

У Великокопанівському сільському Будинку культури з 3 по 24 серпня 2018 року відкрито пересувну фотодокументальну виставку, присвячену 100-річчю боротьби Української революції 1917-1921 років. Виставка мандрує зараз Херсонщиною. Її привезли з міста Олешки, а після тритижневого перебування в нас, вона поїде до міста Гола Пристань. У Вас є унікальна можливість оновити у пам’яті події Української революції 1917-1927 років.

Український інститут національної пам’яті підготував матеріали про процеси державного будівництва, творення української політичної нації, відродження української науки, освіти, культури та духовності. Багато уваги приділяється лідерам Української революції – Михайлу Грушевському, Володимиру Винниченку, Симону Петлюрі, Павлу Скоропадському, Євгену Петрушевичу, Номану Челебіджіхану та ін., які розробляли її ідеологію, формували порядок денний, вели за собою народ. Розкривається у матеріалах інституційне будівництво, творення законодавчої, виконавчої, судової гілок влади, розбудова війська, дипломатії, фінансової системи тощо. Фотокартки і свідчення сучасників відтворюють атмосферу того часу, проливають світло на життя і побут звичайної людини в умовах революційних потрясінь.

Чекаємо всіх у Будинку культури з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 16:00 години.

Директор Великокопанівського СБК Собко Тетяна Саніївна