Благодійність триває

Дата: 10.08.2018 15:47

Фото без описуСтаном на 10 серпня 2018 року на рахунок ГО «АКТИВНА ЖІНКА»  від благодійників надійшло фінансової підтримки загальною сумою 21 тисяча 630 гривень 40 коп. на придбання обладнання для комунального закладу «Херсонський обласний онкологічний диспансер».

Список небайдужих людей поповнили Кривоносов О. Ф. власним внеском 100 грн., Каюмова В.І. – 100 грн., Абисова І.М. – 100 грн., Ковальова Т.М. – 100 грн., Абисова С.Д. – 100 грн, Колпаков О. – 200 грн. та Маслянка Т.М. – 94 грн.

Вдячні всім за співпрацю та нагадуємо реквізити організації для бажаючих допомогти:

ГО «АКТИВНА ЖІНКА»
Код ЄДРПОУ/ДРФО 41594320
Поточний рахунок №26004052210171
в ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 352479
Призначення платежу: фінансова підтримка від П.І.П
.

Обов’язково у призначенні платежу вказуйте Ваше прізвище, ім’я та по-батькові, для того, аби можна було персонально подякувати кожному, хто вніс благодійну грошову допомогу.

ГО «АКТИВНА ЖІНКА»