Проблема алкоголізму – це проблема кожного

Дата: 14.08.2018 15:07

Фото без опису Працівники Абрикосівського селищного Будинку культури 10 серпня провели лекцію для жителів селища про шкідливість надмірного вживання алкоголю. На захід запрошували молодь для того, щоб донести до них важливість цієї теми.

Ми щодня бачимо безліч наслідків надмірного вживання алкоголю: погіршення здоров`я, розбиті молоді сім`ї, випадки дебошу, деградація населення та навіть смертельні випадки. Та майже ніхто не замислюється над тим, що алкоголізм став проблемою.

Підчас зустрічі присутні почули про те, що у хронічних алкоголіків алкоголь викликає відчуття насолоди, яке знижує апетит, так сильно, що сильно питущі люди, зазвичай, погано їдять і виглядають виснаженими. Чим більше і частіше людина випиває, тим більше алкоголь шкодить її здоров'ю. Пияцтво може сприяти розвитку цирозу печінки, слабоумству, гіпертонії, хворобам серця, раку.

Запрошені обговорювали питання впливу надмірного вживання алкоголю на здоров`я, розумовий розвиток, пониження праце спроможності, через що, як наслідок, погіршується рівень життя. В ході розмови, стало зрозуміло, що в присутніх найбільшу тривогу викликає рівень безпеки. Страшно відпускати дітей на прогулянки, бояться за себе і своїх рідних дорослі.

Алкоголізм - це суспільна проблема, а не проблема кожного. Тому і боротися з цією хворобою потрібно разом.

Катерина Горючева