Увага! Проводиться збір підписів жителів Великокопанівської громади з приводу ремонту дороги "Великі Копані-Стара Маячка"

Дата: 20.08.2018 13:00

Шановні жителі Великокопанівської громади!

Активісти Великокопанівської та Ювілейної громад збирають підписи до листа, спрямованого голові Херсонської обласної державної адміністрації Гордєєву А.А., щодо виділення коштів на ремонт ділянки дороги «Великі Копані – Стара Маячка».

Звертаємося до всіх небайдужих людей з проханням прийти до приміщення Великокопанівської сільської ради та поставити свій підпис під зверненням. Просимо депутатів та активістів сіл Великі Копані, Добросілля та селища Абрикосівка пройти по вулицям і зібрати підписи всіх бажаючих підтримати цю ініціативу.

Настав час, коли вже неможливо мовчати. Стан дороги жахливий. Неодноразово жителі сіл Великі Копані та Абрикосівки засипали власноруч ями жорствою, але це не допомагає. Якщо зараз ми не піднімемо це питання і не донесемо до голови Херсонської ОДА його важливість, наступного року відремонтовану дорогу ми можемо не побачити.

Настав час діяти!

З листом-зверненням Ви можете ознайомитися нижче.

Актив громади

Мараховська Ольга
2018-08-21 09:02:58

Хлопці зробили дуже добру справу : у дуже спекотну пору року робили для всіх нас зручну дорогу, не шкодуючи власні сили та власний час.