Проект "Свою Україну Люблю"

Дата: 21.08.2018 08:12

Фото без опису24 серпня всі українці будуть святкувати 27-му річницю Незалежності. День Незалежності – головне державне свято України. Ця знаменна дата навіки ввійшла золотою сторінкою в історію нашої держави, започаткувала нову епоху в житті народу. Великокопанівські сільські бібліотеки заздалегідь почали готуватися до свята, в липні бібліотекарі працювали над створенням М/М проекту « Свою Україну люблю». Користувачі бібліотек та мешканці нашої громади взяли активну участь у створенні фільму. Представляємо Вашій увазі М/М проект «Свою Україну люблю». Любов до Батьківщини починається з любові до рідного краю, де світять зорі дитинства, до рідної домівки і дружної родини. У якому б куточку нашої Батьківщини не жили, ми любимо свій рідний край, своє село.

«Державу Українську може здійснити наша любов до неї…» В′ячеслав Липинський