Проект "Спорт для всіх" добігає свого завершення

Дата: 05.09.2018 15:56

5 вересня 2018 року до Великокопанівської ЗОШ I-III ступенів завітали представники Великокопанівського відділу освіти, громадської організації «АКТИВНА ЖІНКА» та Великокопанівської сільської ради з подарунками. Для оснащення кабінету лікувальної фізичної культури  привезли велотренажер, батут, бігову доріжку, дитячі м'ячі для фітнесу та орбітрек.

На початку літа ми повідомляли про те, що завдяки  фінансуванню Британської ради в рамках проекту «Активні громадяни», за підтримки Фонду  «Об’єднання», ГО «АКТИВНА ЖІНКА» та Великокопанівської сільської ради, реалізується проект «Спорт для всіх». Загальна вартість проекту становить 19 тисяч 319 гривень.

Сьогодні ми знаходимося на перед останній сходинці до завершення його реалізації.

Висловлюємо вдячність комунальному підприємству «Великокопанівське»  за наданий транспорт для перевезення інвентарю та допомогу в його встановленні. Дякуємо за Вашу безвідмовність та розуміння.

ГО «АКТИВНА ЖІНКА»

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)