Великокопанівська ОТГ представлятиме Херсонщину на Всеукраїнських спортивних змаганнях

Дата: 10.09.2018 14:15

Фото без опису Збірна Великокопанівської сільської ОТГ здобула право представляти Херсонську область на Всеукраїнських спортивних змаганнях громадської організації «ВФСТ «Колос» серед команд об’єднаних територіальних громад, які відбудуться з 4 до 7 жовтня 2018 року в місті Вінниця.

8 вересня 2018 року в місті Бериславі у спортивному комплексі «Юність» Бериславської районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва у День фізичної культури та спорту збірна Великокопанівської ОТГ взяла участь у фінальних змаганнях ІІІ етапу обласної Колосіади «Краща сільська спортивна громада Херсонщини 2018 року» і виборола I місце серед  сільських ОТГ.

В урочистому відкритті Колосіади та фінальних змаганнях взяли участь більше 450 учасників, тренерів, суддів, офіційних представників з 12 сільських і селищних громад, міст Берислава та Херсона. Команд-учасників привітали Володимир Коновалов, голова Бериславської районної ради, Луїза Кірсанова, виконавчий директор ГО «ХОВ НОК України», Юрій Сорочинський, директор Бериславської районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва, голова постійної комісії Бериславської районної ради, Ольга Кондратьєва – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Бериславської райдержадміністрації та В’ячеслав Роль, голова ТО «ВФСТ «Колос» у Херсонській області.

Після закінчення урочистого відкриття розпочалися змагання за звання переможців у 9 видах спорту: 5-и командних першостях – волейболі (жінки, чоловіки), футзалі (жінки, чоловіки) і перетягуванні канату (чоловіки) та 4-х особистих першостях – гирьовому спорті, настільному тенісі, шашках та шахах. В змаганнях мали право брати участь тільки спортсмени-аматори, які постійно проживають і зареєстровані у селі або селищі, за яке змагалися.

Вдруге до програми Колосіади були включені змагання у естафеті з елементів ігрових видів спорту серед сільських спортивних родин.

Збірна Великокопанівської ОТГ виборола I місце серед 6 збірних ОТГ Херсонщини, які взяли участь у змаганнях. Додому наші учасники привезли 7 перемог:

I місце з настільного тенісу (чоловіки) – Кувалдін Богдан Володимирович;

II місце з шахів – Уланов Микола Михайлович;

II місце з шашок – Гордей Віктор Сергійович;

II місце з футзалу (чоловіки);

II місце з волейболу (жінки);

III місце з настільного тенісу (жінки) – Комар Олена Валеріївна.

III місце з гирьового спорту (жінки) – Ахмедова Аліна Шамілівна.

Збірну Великокопанівської сільської ОТГ у фінальних змаганнях ІІІ етапу обласної Колосіади «Краща сільська спортивна громада Херсонщини 2018 року» представляли:

1. Ахмедова Аліна Шамілівна
  44. Чабанова Ганна Олександрівна
  45. Шушко Тетяна Віталіївна
  46. Шушко Сергій Валерійович

Дякуємо нашій збірній за чудові змагання, наполегливість та результативність!

З 4 по 7 жовтня 2018 року «тримаймо кулаки» за нашу збірну на Всеукраїнських  спортивних змаганнях громадської організації «ВФСТ «Колос» серед команд об’єднаних територіальних громад у місті Вінниця!

(всі фото з Колосіади 2018 року можна переглянути в фотоальбомі "Обласна Колосіада «Краща сільська спортивна громада Херсонщини 2018 року»)