Вебінар для аграріїв

Дата: 12.09.2018 08:50

З метою розбудови агропромислового комплексу Херсонщини та розширення доступу сільгосптоваровиробників до фінансових ресурсів, 13 вересня 2018 року о 10.00 на базі Олешківського районного центру зайнятості, Департаментом агропромислового розвитку обласної державної адміністрації спільно з Херсонським обласним центром зайнятості проводитиметься вебінар стосовно механізмів та умов участі суб’єктів аграрної сфери у державних програмах підтримки аграріїв та партнерських банківських програмах для фінансування клієнтів агропромислового комплексу.

Враховуючи стратегічне значення для розбудови сільських територій напрямків, які висвітлюватимуться у ході вебінару,

Великокопанівська сільська рада запрошує взяти участь у зазначеному заході, зацікавлених у розвитку сільського господарства суб’єктів громади.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)