На базі Великокопанівського СБК відбулася Всеукраїнська нарада

Дата: 14.09.2018 08:57

Фото без опису 13 вересня 2018 року на базі Великокопанівського сільського Будинку культури відбулася Всеукраїнська нарада керівників обласних Центрів народної творчості за участю керівників структурних підрозділів із питань культури районних державних адміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад, голови сільської ради, директорів базових Будинків культури районів та ОТГ області. Всеукраїнська нарада відбулася відбулася з метою підвищення якості інформаційно-методичного забезпечення діяльності клубних закладів в умовах децентралізації, презентації творчого потенціалу Херсонщини, демонстрації кращих зразків народного мистецтва області та сприяння участі творчих колективів Херсонщини в культурно-мистецьких заходах інших областей.

Під час зустрічі свої кращі номери презентували театр пісні «Максимум», дитячий вокальний ансамбль «Діти сонця» та народний вокальний гурт «Чисті криниці» Великокопанівського сільського Будинку культури.

По завершенні відбувся круглий стіл у рамках Всеукраїнської наради за  участі сільського голови Великокопанівської сільської ради Валентини Костенко, завідувача відділу культури, молоді, спорту, туризму та охорони культурної спадщини Великокопанівської сільської ради Андрія Пономаренка та директора Великокопанівського СБК Тетяни Собко. Учасники Всеукраїнської наради підвели підсумки побаченого протягом дня і дійшли висновку, що всі заклади показали одну культурну лінію. Гості відзначили, що  наші колективи показали свою роботу на високому рівні.