До Великокопанівської ОТГ завітали Активні Громадяни

Дата: 14.09.2018 16:16

Великокопанівська сільська об’єднана територіальна громада 14 та 15 вересня приймала гостей з Вінницької, Івано-Франківської, Запорізької та Херсонської областей.

У Херсоні 13 вересня 2018 року розпочався Фестиваль Активних Громадян від British Council Ukraine, який зібрав до сотні активних громадян з різних куточків України. В рамках Фестивалю представники з чотирьох областей – Вінницької, Івано-Франківської, Запорізької та Херсонської, відвідали Великокопанівську громаду для того, щоб дізнатися чим живе громада, що в ній  відбувається, які є проблеми та ідеї розвитку.

У перший день, 14 вересня 2018 року, гості познайомилися із селищем Абрикосівка, побачили зміни, які відбулися після об’єднання та завітали до Абрикосівського комунального закладу дошкільної освіти ясла-садка «Пурпурова квітка», щоб побачити реалізовані проекти від Британської Ради. Після обіду учасників фестивалю ознайомили з життям села Великі Копані: відвідали заклади культури та освіти. ДНЗ ясла-садок «Ягідка» та Великокопанівська ЗОШ I-III ступенів продемонстрували спортивне обладнання, якими наповнилися заклади в результаті реалізації проектів від Британської Ради.

Підсумкове засідання 1-го дня відбулося в сільській бібліотеці для дорослих села Великі Копані. Досить жвавим та насиченим видався обмін думками, пропозиціями та ідеями між учасниками Фестивалю та активом Великокопанівської громади.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)