Делегація від Великокопанівської ОТГ у Міністерстві соціальної політики України із презентацією ЦНАСПу

Дата: 21.09.2018 15:19

Делегація у складі сільського голови Великокопанівської сільської ради Валентини Костенко та заступників Валентини Коцар та Надії Круц у Києві взяла участь у засіданні робочої групи щодо отримання субвенції на створення центру надання адміністративних та соціальних послуг.

21 вересня 2018 року в Міністерстві соціальної політики України відбулося засідання робочої групи, на якому розглядалося питання надання Великокопанівській ОТГ субвенції на проведення робіт, пов’язаних зі створенням і забезпеченням функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі «Прозорий офіс». Представники Великокопанівської ОТГ презентували проект створення ЦНАСПу. Сподіваємося, що держава виділить кошти на його створення, який розташовуватиметься в адміністративному центрі Великокопанівської громади - селі Великі Копані.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)