Про лікарські засоби, витратні матеріали, медичні вироби, отримані за кошти місцевого бюджета

Дата: 26.09.2018 08:24

На виконання листа Міністерства охорони здоров?я України від 19.09.2018 року №10.3-13/2427/24651, підпунктів 1, 2 пункту 1, пунктів 2, 3 наказу МОЗ України від 02 червня 2016 року № 509 «Про здійснення заходів з контролю використання лікарських засобів та медичних виробів, закуплених за бюджетні кошти», наказу Департаменту охорони здоров?я облдержадміністрації від 16 червня 2016 року № 270 «Про здійснення заходів з контролю використання лікарських засобів та медичних виробів, закуплених за кошти Державного бюджету України» та з метою забезпечення відкритості і публічності системи державного забезпечення лікарськими засобами, медичними виробами, які закуплені за кошти Державного бюджету України висвітлено інформацію щодо  наявних залишків лікарських засобів та медичних виробів, закуплених за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів  на сайті "Доступні ліки" .

Інформацію щодо наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів, отриманих за кошти місцевого бюджету станом на 22.09.2018 року можна переглянути, натиснувши на слові завантажити.