«Ніка» виборола Кубок Великокопанівської ОТГ

Дата: 01.10.2018 10:55

Спорт у Великокопанівській ОТГ розвивається  досить стрімко. На її території діють безкоштовні спортивні секції  з баскетболу, волейболу, настільного тенісу, боксу, карате та футболу.

На сьогоднішній день у Великокопанівській громаді налічується три дитячих футбольних команди та три дорослих.

Фото без описуФК "Інтер"

Фото без описуФК "Абрикосівка"

Фото без описуФК "Ніка"

27 вересня 2018 року з нагоди святкування Дня села Великі Копані дорослі жителі громади позмагалися за Кубок Великокопанівської ОТГ. У запеклій боротьбі зіштовхнулися футбольні команди «Ніка», «Інтер» та «Абрикосівка».

Захід відбувся за ініціативи Едгара Смояна, футболістів місцевих команд, тренерів та  за всебічної підтримки Великокопанівської сільської ради.

Турнір за Кубок Великокопанівської ОТГ розпочався з вітального слова заступника сільського голови з гуманітарних питань Надії Круц. Пані Надія наголосила на тому, що турнір за Кубок Великокопанівської ОТГ тепер проходитиме щороку. Після слів побажання командам хорошої гри розпочався перший матч.

Під час турніру за Кубок Великокопанівської ОТГ відбулося три гри. У першому двобої зустрілися ФК «Інтер» та ФК «Ніка». Змагалися дві команди села Великі Копані, які являються достойними суперниками, мають характер. Для кожної з них перемога є принциповою.  Матч видався досить напружений емоційно та фізично, тому завершився з рахунком 0:1 на користь «Ніки».

Матч за участі футбольних команд «Інтер» та «Абрикосівка» видався більш спокійнішим за попередній і приніс перемогу першій команді двома забитими та одним пропущеним.

Остання гра «Ніка» - «Абрикосівка» завершила турнір із рахунком 4:0, розставивши всі крапки над «і» та розмістивши команди наступним чином:

I місце – ФК «Ніка»

II місце – ФК «Інтер»

III місце – ФК «Абрикосівка»

Фото без описуКубок Великокопанівської ОТГ, за підсумками трьох матчів, отримала футбольна команда  «Ніка» з рук сільського голови Великокопанівської сільської ради Валентини Костенко. Пані Валентина привітала футболістів команди з перемогою та висловила побажання на майбутнє, щоб цей кубок у своїх руках потримала кожна футбольна команда громади.

Вдячні всім за організацію проведення Турніру, хорошу гру та чудову атмосферу серед вболівальників.