У Великих Копанях відбудеться бізнес-сніданок «Розвиток ОТГ та селищних рад: бачення Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва»

Дата: 05.10.2018 10:30

Шановні добродії

ГО «Земля Таврії» запрошує Вас на бізнес-сніданок

Громада складається з трьох головних секторів: влада, бізнес, громадські ініціативи. Чим ефективніше налагоджений діалог між усіма учасниками, тим успішніше буде кожна громада та країна взагалі.

ГО «Земля Таврії» є партнером Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) в Херсонській області та реалізовує мету Проекту: підвищення прибутку дрібних та середніх виробників через збут плодоовочевої продукції.

В рамках нашої роботи в с. Великі Копані Олешківського району спільно з Херсонським Центром розвитку місцевого самоврядування буде організований бізнес-сніданок «Розвиток ОТГ та селищних рад: бачення Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва».

Наша команда підтримує агрегацію та кооперацію виробників, аби вони мали конкурентну перевагу на ринку через об’єднання та формування товарної партії продукції.

А нашому заході ми презентуємо:

-  Співпраця з Проектом UHBDP – гранти, безкоштовні сервіси, навчання.

-  Агрегація – шлях для дрібних виробників продукції та наповнення місцевого бюджету.

-  Послуги від ГО «Земля Таврії» - інформація на вагу.

Консультативні послуги від VCD-спеціалістів Проекту UHBDP.

-  Актуальна інформація про гранти, стажування, фінансові проекти та програми для ОТГ та на розвиток сільських територій.

-  Анонс заходів, корисних для виробників плодоовочевої продукції.

-  Обговорення актуальних питань та запити громад.

Реєстрація тут: https://goo.gl/forms/4t1WufFZBBRZqCvB2

Бізнес-сніданок відбудеться 08 жовтня (понеділок), початок об 11,00 на базі готелю «Торговий двір», вул. Соборна, 58Б, с. Великі Копані, Олешківського району.

Питання до організаторів по тел. 095-43 03 888