На території Великокопанівської ОТГ відбудеться конференція "Плодоовочевий форум для дрібних сільгоспвиробників"

Дата: 09.10.2018 08:42

Основна проблема, яку зазначають дрібні виробники плодоовочевої продукції - пошук каналу збуту продукції. На жаль, не існує єдиного універсального рецепту вирішення цієї проблеми, але є комплекс заходів, які можуть сприяти тому, аби наші дрібні товаровиробники займали своє гідне місце на ринку!

ГО «Земля Таврії» у співпраці з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва за сприятнням керівництва Велкокопанівської ОТГ організовує «Плодоовочевий форум для дрібних товаровиробників».

Мета заходу: надати детальну інформацію про переваги та проблеми агрегації, збуту плодоовочевої продукції та вирішення агрономічних питань. Інфо про захід тут: http://hozt.tilda.ws/fvforum

Агрегація – об’єднання дрібних виробників для створення єдиної партії однотипної продукції, що вже буде коштувати дорожче. Як це зробити і з чого почати?

Наша цільова аудиторія: дрібні та середні виробники овочів, фруктів, ягід Херсонської області.

На форумі Ви дізнаєтеся:

БЛОК 1. Аналітика аграрного ринку.
- Сервіси проекту UHBDP та умови співпраці для аграріїв.
- Аналітичний огляд та тренди овочевого ринку. Які культури  обрати в сезоні 2019р.?
- Як зміниться ринок для одноосібників в майбутньому?
- Успішний досвід об’єднання агровиробників: переваги та недоліки.
- Що таке агрегація та як знайти додатковий канал збуту своєї продукції?

БЛОК 2. Агротехнології овочевих  культур: сорти, хвороби, технологічні карти, розрахунки собівартості (паралельні секції).
- Секція 1. «Овочі закритого ґрунту». Огірок, редис, кабачок, томат на сезон 2019р. Жива дискусія з фахівцями та обговорення актуальних питань.
- Секція 2. «Овочі відкритого ґрунту». Капуста або кіла: хто переможе? Перець салатний. Баклажани. Профілактика хвороб та стійкі сорти.

На плодоовочемому форумі Ви отримаєте інформацію від кращих фахівців аграрного ринку, яка допоможе вам виростити якісну продукцію та знайти додаткові канали збуту.

Приходьте! Чекаємо на Вас. Той хто володіє інформацією - володіє світом!

?Реєстрація обов'язкова http://hozt.tilda.ws/fvforum

Дата: 25 жовтня (четвер) 2018 р, початок 11.00 годині

Місце: Будинок культури, с. м. т. Великі Копані, Олешківський район.

Питання до організаторів за телефоном: 050-43043888